У відомому телепроекті беруть участь відразу чотири “пацанки” із Запоріжжя – хто вони

559
Фото: "ledi.novy.tv"

21 лютого на «Новому каналі» стартував новий сезон популярного реаліті-шоу «Від пацанки до панянки-3».

За правилами телепроекту 13 проблемних дівчат заселяються в шикарний особняк та під керівництвом наставників-експертів починають змінюватися. День за днем ​​пацанки вчаться бути жіночними, долати власні страхи і відмовлятися від шкідливих звичок.

У всіх дівчат важкий характер і проблеми в особистому житті. Проект дасть їм можливість змінитить на краще. А допомагати в цьому учасницям 3 сезону “Від пацанки до панянки” будуть відома телеведуча Ольга Фреймут, стиліст Ірина Дюденко, а також викладач ораторського мистецтва Андрій Бурлуцький, який, до слова, став першим чоловіком-викладачем у школі леді за всю історію проекту.

Цікаво, що в новому сезоні шоу з пацанок у справжніх леді намагатимуться перетворитися відразу четверо дівчат із Запоріжжя. Знайомимося з ними:

“Дехто з пацанок, коли мене побачили, здавалося, протверезіли. Одна майбутня панна стояла з розчиненим ротом довго-довго. Словом, я налякалася їх, вони – мене. Та ми одразу стали примусово близькими людьми, як герої “Пампушки” Гі де Мопассана. Де пасажирам карети довелося мандрувати разом за нестерпних обставин, бо не було вибору”, – розповіла Ольга Фреймут.

Фото: “ledi.novy.tv”

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...