Парк поблизу Правобережного пляжу перетворюється на руїни — фото

619
Фото: Валерій Прозапас

У Запоріжжі ще багато роботи з благоустрою міста. Однак чи вистачить бюджету, коли на окремі об’єкти витрачають «шалені» кошти, й в результаті місцеві мешканці знаходять безліч недоліків на зданих проєктах.

Місцевий підприємець Валерій Прозапас вказав на недоліки, які є в парку Енергетиків (бульвар Вінтера, 6). Він знаходиться поблизу Правобережного пляжу. Місцями територія у занедбаному стані – побиті сходинки, застарілий фонтан, який ймовірно вже не підлягає реставрації.

Фото: Валерій Прозапас

«В зоні прямого спостереження наприклад розвалини парку прям при пляжі — хозяйствєнніков не зацікавили, чи їм повилазило.
Нехай з них відкривається вид на прекрасний пляж, для контрасту», – обурюється чоловік.

Зазначаємо, місцеві мешканці одразу звернули увагу, що прилегла територія поблизу відремонтованої зони відпочинку знаходиться в жахливому стані.

Нагадаємо, на ремонт Правобережного пляжу витратили 55 млн грн. Громадяни виявили безліч недоліків в роботі – не за правилами встановлена плитка, погано прибиті дощечки в кабінці для перевдягання, до того ж виявилося, що підйомник для маломобільних людей не працює.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...