Партія “Європейська Солідарність” у Мелітополі створила петицію щодо справи вагнерівців

39

5 вересня на центральній площі Мелітополя жителі зібралися на мовчазний пікет з єдиною вимогою: «Вимагаємо правди, хто відпустив убивць нашого екіпажу».

Причиною обурення стало те, що напередодні були оприлюднені факти на підтвердження того, що операція із затримання і передачі в Україну російських найманців, бійців ПВК «Вагнер», була зірвана.

Крім того, стало відомо, що було зібрано докази на підтвердження того, що серед затриманих вагнерівців знаходяться ті, хто безпосередньо був причетний до збиття літака ІЛ-76 у небі над Луганськом, “Су-25”, гелікоптера “Мі-8” під Слов’янськом, а також до збиття російським “Буком” малайзійського Боїнгу MH17. Тобто серед вагнерівців були саме ті бойовики, які вбили мелітопольський екіпаж разом із десантниками, багатьох захисників України і громадян інших держав.

“Злочинці мали бути доставлені в Україну й отримати справедливе покарання. Але з якоїсь причини цього не сталося…”, – пишуть на своїй фейсбук-сторінці представники партії Мелітополя.

Нагадаємо, нещодавно були оприлюднені документи, які свідчать, що спецоперація по затриманню членів ПВК ВАГНЕР була зірвана зрадниками з Офісу Президента на користь Росії.

З метою з’ясування цієї причини, партійці наполягають на тому, щоб негайно була створена Тимчасова слідча комісія, яка має неупереджено встановити істину. Підписати петицію можна тут.
«Ми вимагаємо справедливості і встановлення істини. Вимагаємо відповіді на питання – хто винен у тому, що бойовики, на чиїх руках кров українських солдат, українських військових і льотчиків – в останній момент уникли покарання?» – йдеться в тексті петиції.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...