ПАТ “Запоріжгаз” закликає підвищити тарифи та заявляє про великі збитки

821
За перші шість місяців поточного року “Запоріжгаз” отримав збиток в розмірі 47,9 млн грн. Минулий рік компанія також завершила зі збитком 56,7 млн грн., пише Інтерфакс-Україна, посилаючись на фінансову директорку компанії “Запоріжгаз” Юлію Омельченко.

У компанії кажуть, що встановлений НКРЕКП тариф на розподіл газу не покриває обґрунтованих витрат операторів ГРМ. Вимагають підвищити вартість надання послуг. Необхідність підвищити тарифи також мотивують зростанням вартості необхідних для існування засобів: дизельного пального та бензину, суми мінімальних заробітних плат.

Робота ПАТ Запоріжгаз залишається збитковою. Тільки за останні три роки компанія отримала майже 104 млн грн збитків. 14 червня 2018 НКРЕКП затвердила Тимчасову методику розрахунку тарифів на розподіл, виходячи з обсягів розподіленого газу. Впродовж минулого року ПАТ “Запоріжгаз” двічі проводило відкриті слухання щодо перегляду тарифу на послуги розподілу газу. Закликаємо НКРЕКП затвердити беззбитковий тариф і компенсувати понесені компанією збитки – заявила Юлія Омельченко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...