Переможці й переможені: НТКУ вирішує чи представлятиме «MARUV» Україну на Євробаченні

1073
Фото: Обозреватель Гурт MARUV

Кожного року Національний відбір на пісенний конкурс Євробачення не обходиться без скандалів, однак цього разу виникла дуже складна ситуація.

Нагадаємо, у фінальному змаганні Нацвідбору взяли участь колективи: Freedom-jazz, Brunettes Shoot Blondes, YUKO, KAZKA, ANNA MARIA, MARUV. За результатами оцінок журі й глядацьких симпатій перемогу отримала MARUV. Проте до Тель-Авіва вона може не доїхати.

Фото: Обозреватель

Після оголошення результатів суспільство повстало. Переможниця відкрито гастролює по Росії, бере участь у популярних російських ток-шоу, спілкується з російськими журналістами. Питання: чи має право співачка, яка не цурається заробляти у країні-агресорі, представляти Україну?

Відповідь нададуть зовсім скоро у НТКУ: «У суспільного мовника є договір з артисткою. Все буде залежати від MARUV. Ми дали менеджменту 24 години на ознайомлення з ним. Ми обов’язково оприлюднимо рішення». Тобто, якщо продюсер та його підопічна відмовлять від гастролей у Росії, за результатами конкурсу Україну на Євробаченні представлятиме MARUV.

Фото: Обезреватель
Дует ANNA MARIA

Якщо ж ні, то доведеться обирати з інших конкурсантів. До слова, деякі з них мають відверто проросійські погляди. Дует ANNA MARIA оскандалились після інтерв’ю з Романом Скрипіним. Дівчата не хотіли визнавати анексію Криму.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...