Петро Порошенко розказав про погрози Гонтарєвій і можливі мотиви підпалу

244

Президент України 2014-2019 рр. Пертро Порошенко назвав підпал будинку Валерії Гонтарєвої величезним ударом по репутації країни. Мотивом він називає однозначно помсту, також екс-президент зазначив, що пані Гонтарєвій погрожували. Хто і з яких причин він розказав журналістам.

До підпалу будинку пані Гонтарєвої причетні зацікавлені особи у справі ПриватБанку. Пан Портнов – людина, переповнена помстою і прагненням реваншу – неодноразово погрожував пані Гонтарєвій. Важко уявити ті міжнародні наслідки для України, які потягне за собою цей злочин. Це – величезний удар по репутації України і фінансово-банківської системи. Нам точно це не потрібно зараз – перед початком роботи місії Міжнародного валютного фонду, яка має затвердити нову програму для України.

Влада має пройти іспит на те, щоб у країні не відбулося повернення бандитизму середини 90-х, де ці негідники звиклики жити. За останні 5 років ми довели, що країна здатна жити в демократичній обстановці. Прагну, щоб злочинці, замовники і організатори злочинів проти пані Гонтарєвої, були встановлені. Інакше атмосфера безкарності буде сприяти продовженню цього хаосу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...