Петро Порошенко в Запорізькій області відвідав військові навчання (ВІДЕО)

231
Кадр з відео

Відповідне відео з’явилося на сторінці Президента у Фейсбуці.

Неподалік від Бердянська Запорізької області на військових навчаннях побував Президент України Петро Порошенко. Головнокомандуючий відвідав полігон в рамках навчань, де наразі знаходяться понад 600 військових і до 150-ти одиниць техніки. Відпрацьовуються дії різних сил оборони на ділянці морського узбережжя з висадкою морського десанту умовного противника. До навчання залучено підрозділи ВМС сухопутних військ і повітряних сил ЗСУ, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

“Проінспектував комплексне тактичне навчання сил з оборони морського узбережжя. Наші військові готові до відсічі російській агресії з морського напрямку на Азові. Командири здатні якісно планувати та ефективно управляти різнорідними та міжвидовими угрупованнями військ під час ведення бойових дій на суходолі, на морі та у повітрі.”, – зазначається на офіційній сторінці Петра Порошенка.

Проінспектував комплексне тактичне навчання сил з оборони морського узбережжя. Наші військові готові до відсічі російській агресії з морського напрямку на Азові. Командири здатні якісно планувати та ефективно управляти різнорідними та міжвидовими угрупованнями військ під час ведення бойових дій на суходолі, на морі та у повітрі.

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

загрузка...