Петро Порошенко виступив під стінами ДБР з вимогою порушення кримінальної справи відносно “слуги” Дубінського

458
Скріншот з відео заяви Петра Порошенка біля ДБР

У п’ятницю, 6 березня, п’ятий Президент України Петро Порошенко прийшов до ДБР з вимогою порушити кримінальне провадження щодо народного депутата від “Слуги народу” Олександра Дубінського за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Відповідну заяву Петро Порошенко зробив під стінами Державного бюро розслідувань під час акції проти політичних переслідувань, передає пресслужба «Європейської Солідарності».

Екс-президент також повідомив, що згідно отриманого рішення Шевченківського суду Державне бюро розслідувань зобов’язується розглянути і закрити кримінальну справу, порушену проти нього, а також відкрити провадження проти ініціатора справи за неправдиве повідомлення про злочин:

«Ми сьогодні знову з добрими новинами: вчора суд прийняв, а сьогодні ми отримали судове рішення, за яким ДБР зобов’язується розглянути і закрити кримінальну справу, по якій я сьогодні запрошений до ДБР. Це рішення про аналіз сплати податків, поданий маріонеткою Коломойського, який називається «мама любит скорость.

Друге рішення суду зобов’язує ДБР порушити кримінальну справу проти нього за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.  І сьогодні ми тут з моєю юридичною командою для того, щоб повідомити це. Бо вони бояться і ховаються, вони не приходять на суд. І рішенням суду ми їх зобов’язуємо це зробити.

А якщо вони цього не зроблять – будуть нести кримінальну відповідальність. Нас багато, народ з нами і точно їм це доведемо, бо їх нічого не врятує», – зазначив п’ятий президент.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...