Петро Порошенко закликає українців підтримати Грузію

314
Голова партії “Європейська солідарність” та п’ятий президент України Петро Порошенко закликав український народ підтримати грузин, які, як і українці потерпають від російської захланності.
Також Порошенко звернувся й до уряду України та Міністерства інфраструктури з пропозицію надати знижки на збори для авіакомпаній, що обслуговують рейси Україна-Грузія і назад, особливо, якщо вони зможуть знизити вартість квитків.
У такий спосіб Петро Олексійович сподівається, що українці цього року обиратимуть курорти Грузії, їй така підтримка зараз дуже потрібна.

Наша політична сила повністю солідарна з народом Грузії, який чинить спротив російському імперіалізму і бореться з окупацією. Зараз Москва хоче знову економічно послабити Грузію, блокуючи повітряне сполучення і завдає удару по туристичній Грузії.

Ми, українці, не повинні залишити у біді своїх грузинських братів. Звичайно я закликаю українців відпочивати в Україні, але тим, хто планує відпочивати за кордоном або в окупованому Криму, рекомендую переорієнтуватися на Грузію. Звертаюся до Уряду України та Міністерства інфраструктури з пропозицією надати у цей період знижку на аеронавігаційні та аеропортові збори для рейсів сполученням Україна-Грузія-Україна. Авіакомпанії могли б знизити ціни на квитки.

Грузія пішла на те, щоб змінити одну ключову літеру у назві Києва – бо ми Київ, а не Кієв. На мою думку, МЗС України має розпочати переговори про зміну офіційної назви Грузії на Сакартвело.

Дуже важливо допомогти тим, хто так само, як і ми, багато років бореться з російською агресією. Підтримати Сакартвело – означає підтримати Україну!

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...