Петро Сабашук поділився планами з приводу собору в центрі Запоріжжя та “Венецією” у спальному мікрорайоні

124

Вчора, 26 вересня народний депутат України 4 та 8 скликань Петро Сабашук зустрівся із запорізькими журналістами, щоб розказати про життя після виходу з великої політики, плани по розбудові Запоріжжя та реалізації цікавих інвестиційних проектів.

Саме будівельним бізнесом та справами, які по душі планує в найближчі 5 років займатися вже тепер колишній політик. Петро Павлович запевняє, що задоволений відсутністю мандату, бо не бачить чим міг би бути корисним у нинішній політиці. Він не вів передвиборчої кампанії і вперше не особливо цікавився соціологією по своєму мажоритарному окрузі, який охоплює Комунарський та Олександрівський райони.

“Займатися банальним натисканням кнопок будучи в більшості я б не хотів. Також не бачу себе в опозиції, а тому розумію, що в нинішньому парламенті я б не зміг бути корисним. Завжди стараюся надавати перевагу конструктивним справам і тим, які справді приносять задоволення. На разі я не планую повертатися в політику, хоч життя доводить – зарікатися не варто. У мене багато ідей по розбудові Запоріжжя та перевтілення його у місто, де комфортно жити і хочеться у ньому залишатися. Мені щиро хочеться, щоб Запоріжжя стало містом, де в людей є гроші та можливості.  Воно сьогодні потребує інвестицій і з приводу їх пошуків у мене також є цікаві ідеї” – поділився бізнесмен.

Архітектурні ідеї власник будівельної компанії “Рассвет” планує реалізовувати, у першу чергу, в Південному мікрорайоні Запоріжжя. Він називає цей масив своїм улюбленим і запевняє – Південний мусить розвиватися згідно із чіткою стратегією, яка передбачена у тому числі в генеральному плані міста. Пригадує, якими були “Піски” в  той час, як компанія Сабашука зводила тут перші свої будинки.

“Там була наче пустеля, пісок і багато вільного місця. Зараз ми розбудовуємо вже 5 мікрорайон і бажаючих оселитися в одному з найновіших районів міста вистачає. Станом на сьогодні, ми продали майже всі квартири. Маємо декілька незакінчених об’єктів, після невеличкої перерви відновлюємо будівництво. В найближчій перспективі плануємо зводити житло для різних потреб та гаманців. Якщо сім’ї не вдається накопичити кошти на простору квартиру, то її все одно ми не маємо права позбавляти можливості придбати власне жито. А є люди похилого віку, яким в принципі великі квартири не потрібні, тим паче враховуючи вартість комунальних послуг. Тож будувати будемо житлові комплекси елітного класу, комфорт класу та бюджетні квартири. Найближчим часом плануємо викупити у фінів одну з їхніх інженерних технологій, Фінляндія схожа з Україною за кліматом, тож нам підійде.  Квартири в будинку, до якого ми застосуємо цю технологію будуть дешевшими.” – повідомив бізнесмен.

Петро Павлович запевняє, що чітко бачить як Південний повинен виглядати за кілька років, мікрорайон майже з усіх боків омитий водою, тож з нього можна зробити власну “Венецію”. Будувати також планують в старій частині міста “Олександрівська”. Архітектурний стиль порушувати не будуть, а за прикладом Європи перші кілька поверхів будуть в стилі загального антуражу, а вище – сучасні поверхи, хоч цегляні, хоч скляні. У цьому випадку запоріжці та й гості міста будуть відчувати атмосферу минулих століть.

Не відмовився також бізнесмен від будівництва храму в центрі Запоріжжя, на площі навпроти ОДА він таки буде і це буде красиво – запевнив Сабашук і додав, що не розуміє для чого потрібна площа в цетрі міста, якщо на ній немає храму.

Не так давно Петро Сабашук вирішив навчитися літати на невеличкому літаку на території Широківського аеродрому і це “випадково” стало справою частини його життя.  Сабашук зайнявся ремонтом покинутих літаків, та і загалом – відновленням роботи аеродрому. Сьогодні в небо регулярно піднімається декілька відремонтованих машин. Територія в аеродрому доволі велика, тож її, за словами бізнесмена поділять на три частини і реалізують там ще два цікавих проекти.

“Для запуску повітряного спорту та часткового відновлення роботи аеродрому не потрібна настільки велика територія, надто великий податок на землю треба платити. Тож частину займе індустріальний парк, і ще одну – парк розваг. Адміністрація Широківської ОТГ вже готує цікаві пропозиції інвестору, які забезпечать прибутковість бізнесу уже на початковому етапі” – повідомив Петро Павлович.

Бізнесмен вважає, що такі та подібні проекти забезпечать запоріжцям гідне життя, створять нові робочі місця, активну наповненість міського бюджету та й розвиток загалом. Він сьогодні переконаний, що потенціал у міста є і саме прийшов час його використовувати.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...