Під час реконструкції проспекту Маяковського виявили кримінальні правопорушення, відкрито провадження

1138
Маяковського
Стало відомо, що під час реконструкції дороги на проспекті Маяковського було допущено грубе правопорушення. Ще минулого року правоохоронці вилучили в компанії ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл», яка виграла тендер по реконструкції, документацію для здійснення подальшого розслідування. Зараз справа знаходиться на розслідуванні слідчого Дніпровського відділу управління Національної поліції. 

Нагадаємо, у квітні минулого року компанія  ТОВ «ОнурКонструкціон Інтернешнл виграла тендер на реконструкцію автодороги по пр. Маяковського від пр. Соборний до вул. Патріотична в м. Запоріжжя на суму 6 196 621,76 грн. У поданій компанією документації все відповідало вимогам. Компанія запевняла, що з реконструкцією справиться практично самотужки, також надала  «Довідку, про залучення субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю.  Зазначила, що не буде залучати субпідрядні організації для виконання робіт в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору.

Компанія надала Довідку про наявність техніки, обладнання та матеріально-технічної бази, в якій зазначено, що при виконанні робіт за договором буде застосовувати сімнадцять одиниць орендованої будівельної техніки та транспортних засобів, а також 47 штатних працівників відповідної кваліфікації. Подальші дії викликали ряд запитань.

Маяковського

Виявилося, що вище вказана компанія уклала договір та залучила, що субпідряду КП “ЕЛУАШ”, яке у кінцевому підсумку виконало робіт на суму більше ніж 55% від загальної вартості тендеру. Сума наданих комунальним підприємством послуг складає – 3 423 452, 4 грн. Відповідно зараз, службових осіб компанії “Онур” підозрюють у наданні неправдивих офіційних документів, з метою заволодіння бюджетними коштами. Підозрюють, що компанія взала на себе зобов’язання, які відразу не планувала виконувати.

Маяковського

Слідство триває вже кілька місяців, правоохоронці вивчають документи на звіряють дані вказані в офіційних документах з реальним станом речей у компанії. 

Фото взято на сторінці Sidorov Sergey

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...