Під час реконструкції Набережної розставили пастки для ДТП

2449
реконструкції Набережної

Реалізовуючи план по реконструкції Набережної магістралі для водіїв розставили пастки, потрапляючи в які можна залишитися без коліс.

Реконструкцію проводила турецька компанія “Онур”. Вона також робила дорогу до аеропорту та частину проспекту Соборного в районі вулиці Південноукраїнська.  З початоку осені минулого року розпочалася реконструкція Набережної магістралі. У вересні-жовтні повинні були проводитися підготовчі роботи, а протягом листопада-грудня паланувалася безпосередньо укладка асфальту, встановлення поребриків та водостічних колекторів, вони ж “лівньовки”.

Усі ми добре пам’ятаємо перекриття Набережної у зв’язку з проведенням міського ярмарку, який входить до комплексу щорічних заходів, присвячених Дню міста. Вкінці вересня Набережну перекрили, а після відразу розпочали її реконструкцію. Цілу осінь запоріжці їздили по проспекту, стояли в заторах, а пізніше їм дозволили рухатися по одній полосі дороги. Вже тоді було зрозуміло – строки виконання робіт дуже зжаті і навряд встигнуть освоїти заплановані кошти до кінця 2017 року і закінчити розпочате. Практично в останні тижні минулого року дорогу відкрили, почався звичний рух по трьох полосах в один бік. Здавалося б, ось воно – щастя водія, рівна, однорідна дорога, без швів і хвильок. Та виявилося, кожна права полоса з обох боків містить пастки для водіїв – так звані “лівньовки”. Глибина їх, у деяких місцях досягає 10 сантиметрів.

реконструкції Набережної реконструкції Набережної

Читайте также: Запорожцы хотят быстрее ездить по Набережной магистрали

реконструкції Набережної

Практично по всій довжині реконструйованої дороги, через кожних 50 метрів розміщений такий водостічний колектор. Для місцевих водіїв це не проблема, якщо їхати зі швидкістю 50-60 км/год і пригальмовувати перед пасткою, пронисе. Але якщо їхаьти на швидкості, а ще не на дуже сучасній машині, може закінчитися погано.

“Уся небезпека подібних лівньовок полягає у тому, що вони квадратної форми. Коли влітаєш в неї на швидкості, можна розтрощити все колесо. А якщо машина недостатньо розігріта, ми знаємо, коли на вулиці мороз, деталі стають жорсткими, тоді взагалі можна розбити міст і влетіти в кювет” – розказує водій з 15-річним стажем і автомайстер Олексій.

Всього кілька “лівньовок” на реконструйованій дорозі зроблені належним чином, інші очевидно поки не встигли. реконструкції Набережної реконструкції Набережної

Враховуючи затягування строків виконання реконструкції Набережної між замовником та виконавцем був укладений додатковий договір. Згідно цього договору приведення до належного стану “лівньовок” дозволено до 31 березня поточного року.  Головне щоб не склалося враження, що запоріжці цього не помітили, а виконавець із замовником випадково не забули усе довести до належного стану.

Сьогодні випав сніг і недороблені лівньовки стали непомітними оку, але дуже відчутними колесам автомобіля. Водіям варто бути обачними. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...