Під час робочої поїздки охоронці Зеленського травмували активістку

71

26 серпня охоронці напали та зламала ребро активістці Аліні Новікової, щоб не підпустити її до президента. Інцидент трапився під час робочої поїздки Володимира Зеленського. Про це повідомив активіст Руху опору капітуляції Андрій Денисенко.

За словами активіста, охоронці президента і представники Нацполіції напали на учасників мирної акції за 200 метрів до місця проведення мітингу. В цей час Зеленський сидів в автомобілі, а коли зібрався його кортеж, він поїхав з місця події.

«Ми йшли на мирну акцію, настрій був цілком філософський і ми мали намір відкрито, але гостро поспілкуватися. Замість цього побачили озвіріння й страх того, що вже не можна назвати владою. Це вироджена, брехлива й шалено колективна істота, яка становить загрозу для життя та здоров’я людей, нації і країни», – сказав Денисенко.

Нагадаємо, що 19 серпня Володимир Зеленський з робочою поїздкою приїхав до Запоріжжя. Проте не всі журналісти мали змогу навіть отримати акредитацію. Левова доля місцевих видань просто не потрапили на прес-конференцію до Зеленського. Запорізька ОДА принесла вибачення після хвилі обурення, проте факт перешкоджання журналістській діяльності залишається фактом та порушенням закону.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...