Під мерією в Запоріжжі мітинг, люди заявили про дискримінацію

286
Просто зараз під стінами Запорізької міської ради стоять люди з плакатами, у такий спосіб вони висловлюють своє невдоволення від обов’язку вакцинувати власних дітей.

Мітинг під гаслом – дітям – вільний доступ до освіти запланували провести близько тижня тому по всій території України.  У соціальних мережах запрошували запоріжців долучитися до заходу, обіцяли масштабну акцію з мікрофоном та колонками. Втім, оголосити бунт вакцинації прийшли не більш двох десятків осіб.

Варто зазначити, минулої весни стало відомо, що усі діти в Україні підлягають обов’язковому вакцинуванню згідно із затвердженим графіком. Відповідні форми довідок вимагають в усіх закладах освіти. Втім, батьки мають право відмовитися від вакцинування, але у такому випадку освітній заклад має право не прийняти дитину на навчання.

Активні запоріжці, які щодня спостерігають епідеміологічну ситуацію, особливо пов’язану з корем та туберкульозом, теж хотіли вийти та поспілкуватися з мітингуючими, але зробили висновки, що такого “масштабу” акція загрози не ставить.

загрузка...