Під наглядом об’єктивів та диктофонів: у Запорізькій ОДА прийняли документи на конкурс перевізників внутрішньообласних маршрутів – ФОТО, ВІДЕО

233
Фото: zoda.gov.ua

Сьогодні, 13 серпня, в облдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області. Задля прозорості процедури у залі велась пряма трансляція, а також все записувалось на диктофон та фотографувалося.

У заході взяли участь члени конкурсного комітету, до складу якого входять представники облдержадміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, регіонального сервісного центру МВС, обласної ради, Управління патрульної поліції, а також представники громадських організацій.

Фото: zoda.gov.ua

“Сьогодні  відбудеться відкриття конвертів з позначкою «№ 2» з документами автоперевізників на участь у конкурсах з перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах, які містять інформацію про об’єкти конкурсу, на які подає документи перевізник-претендент. Задля прозорості процедури у залі ведеться пряма трансляція, а також запис на диктофон і фотозйомка”, – зазначив, заступник голови ЗОДА Олександр Бабанін.

Фото: zoda.gov.ua

Директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов повідомив, що після минулого засідання спеціалістами спільно з членами конкурсного комітету були здійснені виїзди для перевірки наданих учасниками пропозицій. Наразі обробляються результати перевірок та триває постійний моніторинг.

За інформацією Департаменту, на початку 28 автоперевізників подали 93 пари конвертів з документами на участь у конкурсах з перевезення пасажирів на 76 об’єктів. На 18 об’єктів конкурсу документи від перевізників не надійшли. Тож членами конкурсного комітету розглянуто 58 пропозицій.

Фото: zoda.gov.ua
Фото: zoda.gov.ua

Члени конкурсного комітету одноголосно довірили відкриття пакетів із документами керівникові Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Олені Сірик, а перевіряти наявність документів перевізників-претендентів – керівникові громадської організації «Запорізька асоціація перевізників» Олегу Германюку.

Як повідомили у прес-службі ЗОДА, результати аналізу документів, поданих перевізниками-претендентами з урахуванням матеріалів робочої групи, будуть повідомлені на засіданні конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, яке відбудеться 16 серпня.

Читайте також: В Запорожской области похоронили двоих детей, погибших в жутком ДТП (ВИДЕО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...