Під Запоріжжям селяни розпалюють міжнаціональну ворожнечу

1686

На приміщенні магазину громадянина Німеччини Маттіаса Хенце, що вже більше десяти років проживає у селі Канівське, намалювали свастику. Сім’я чоловіка стурбована, бо ж за багато років не зробили нічого поганого ні чужим людям, ні односельцям.

Більше того, у Канівському в сім’ї Хенце склалися хороші стосунки з людьми. Дружина пана Маттіаса –  пані Інга, дуже переживає, бо ж не знає як цей жест розцінювати, початком конфлікту чи це просто необдуманий вчинок.

“Мені менш боляче було б, якби щось зламали чи розбили вікно. Той, хто намалював свастику точно вороже до нас ставиться через національність Маттіаса. Щойно від нас поїхала поліція, попередньо  правоохоронці назвали це актом вандалізму. Також зараз мій чоловік пішов до СБУ, напише заяву й там. Камери відео спостереження мали б зафіксувати хто це зробив, зараз буду переглядати і сподіватися, що людину покарають”- коментує Інга Хенце.

Жінка також розповіла, що сім’я відкрила новий магазин в Канівському лише декілька днів тому, одразу ж отримали порцію негативу, за що – не розуміють.

Історію сім’ї Інги та Маттіаса знають багато запоріжців, бо ж вони не одноразово були цікавими для журналістів. Про сім’ю багато писали та знімали сюжети. Форпост також був серед цих медіа, нам історія німця та українки була цікава з точки зору креативного підходу до ведення підприємницької діяльності, а також високої оцінки можливостей, які існують в України.

Детальніше, читайте в публікації:

“Україна – найкраще місце на землі” – Маттіас Хенце приїхав до Запоріжжя на перше побачення і вже не повернувся до Німеччини
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...