Підлітки натрапили на слід істоти, яка розтерзала свійських тварин в селищі на Запоріжжі (ВІДЕО)

2422
Ідучи по слідах невідомої істоти, школярі знайшли понівечену качку, курей і лисицю без голови.

В селі Біленьке Запорізького району вже декілька днів господарі знаходять розтерзані тіла свійських тварин. Перший випадок був зафіксований вночі 4 січня. Люди відмічають, що невідома істота дістала кролів з кліток, у яких вони були замкнені, та пошматувала їх. Для цього вона розірвала решітки з металевої проволоки. Постраждали також десятки качок, курей та свиней. Істоту не зупиняють навіть залізні огорожі довкола двору. Цікаво те, що навіть собаки, які знаходяться на подвір’ях, не реагують.

УВАГА! Фото містять сцени смерті. Не рекомендуємо до перегляду особам до 16 років, вагітним і людям зі слабкою психікою.

 
Фото: its_zp

Мешканці селища звернулися за допомогою до поліції і єгерів. За попередньою інформацією правоохоронців, на тварин нападає вовк, який прийшов з Томаківського району Дніпропетровської області.

Вчора, 8 січня, двоє підлітків натрапили на слід цієї істоти. Відповідне відео опублікували в Telegram-каналі its_zp. Школярі знайшли стежку з великими відбитками лап. Варто зазначити, що вони й справді схожі на відбитки слідів вовка. Дорогою хлопці знайшли понівечене тіло качки, курки і безголову лисицю.

Читайте також: Жорстоке вбивство в Павлограді: рідні розповіли деталі справи

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...