Підсумки приїзду МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

0 Поділилося 111 Перегляди

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі сказав, що “побачив ключові речі, які хотів побачити”. росЗМІ повідомляють про те, що Гроссі залишив станцію. «Я завершую свій перший візит в Україну, на Запорізьку атомну електростанцію», – написав у Twitter Рафаель Гроссі. Він наголосив, що представники місії МАГАТЕ ще залишаються на ЗАЕС, щоб отримати відповіді на низку питань. Делегація залишиться до 3 вересня.

Також повідомляють, що до директора МАГАТЕ звернулись “громадяни Енергодара”, які передали йому звернення до світової спільноти у зв’язку з українськими обстрілами і надали карту з місцями УКРАЇНСЬКИХ ударів по території АЕС.

Інші рашистськіі кореспонденти виклали прохід команди МАГАТЕ машинним залом, у якому стоїть російська військова техніка. Навіть виводити її не стали і підтвердили відео, яке у серпні зафільмували робітники станції.