«Підтримую сьогодні Петра Порошенка, бо він зумів здолати хаос 2014 року та зупинити просування російських військ» – Ніна Южаніна

145
Довірена особа кандидата в президенти Петра Порошенка та голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в рамках робочого візиту провела в Запоріжжі декілька зустрічей.
Політикиня зустрілася з управлінцями комбінату «Запоріжсталь», де обговорили зміни податкового законодавства, що сьогодні дає змогу залишити на підприємстві більше коштів, які можна спрямувати на розвиток та модернізацію. Також вона повідомила про нові можливості, які держава готова надати сумлінним платникам податків.

У приміщення ГУ ДФС Запорізької області Ніна Южаніна зустрілася з представниками Запорізької ОДА та підприємцями.  На зустріч також прийшли депутати міської ради Олександр Константинов та Микола Бєлий, які входять до фракції БПП «Солідарність».

Сьогодні Ніна Петрівна підтримує Петра Порошенка на пост Президента України і в приватній розмові з журналістами вона повідомила  про мотивацію свого вибору.

– Останнім часом Ви часто відвідуєте різні міста України, проводите сотні зустрічей з платниками податків, з чим пов’язана така активність?

– У мене завжди була власна позиція з приводу розвитку тієї чи іншої сфери, щоб суспільство розуміло, навіщо був зроблений кожен конкретний крок, йому треба все пояснити. У передвиборчий період українці частіше піддаються обману та пропаганді. Несправедливо, коли чуєш необґрунтовану критику, але розумієш, що є інформаційний вакуум і суспільство потребує більш повної інформації. Президент України Петро Порошенко підтримує мої прагнення створити комфортну для українців податкову систему, ми спільно створили для цього міцний фундамент і найближчі роки кожен українець відчує її переваги.

Сьогодні в Україні немає податкової культури, а відомство платники податків сприймають  крізь призму останніх років, які дали негативний досвід. Та система оподаткування, яку ми крок за кроком запроваджуємо, це наслідок аналізу плюсів та мінусів податкових систем розвинених європейських країн з урахуванням ментальних особливостей українців. Не можна сьогодні допустити гальмування процесів, які наближають Україну до європейських стандартів. Зміна влади сьогодні, змінить вектор руху, в нашому випадку, дуже ймовірно що напрямок буде проросійським. Шкода буде багатьох років роботи і що найбільш болюче – смертей наших захисників та мирного населення, пам’ять про яких в один момент просто зітруть.

– Ви сьогодні є довіреною особою кандидата Президенти Петра Порошенка, чиє це рішення та чим продиктоване?

–  Петра Олексійовича. Я вже 5 років працюю над вдосконаленням та модернізацією податкової системи країни, а тому є носієм точної та дуже важливої інформації. Можу відповісти на будь-які запитання чи то бізнесу, чи фізичних осіб, між мною і суспільством вже склалися відносини засновані на довірі, це дорогого вартує.

У нас з Петром Олексійовичем однакове бачення розвитку України. Я, з свого боку, дуже високо оцінюю те, що робить для країни Петро Порошенко, його вміння грамотної дипломатії та стратегічно бачення.

Мої поїздки по різних містах України доводять те, що бізнес вже відчув переваги змін у податковій сфері. Поки цього не відчувають малозабезпечені люди. Саме тому в програмі Петра Порошенка передбачений курс на подолання бідності. Його діяльність доводить послідовність дій – щоб забезпечити суспільство достойними заробітними платами чи  пенсіями, ми маємо мати системне і повноцінне наповнення державного бюджету, розвинений малий та середній бізнес. Сьогодні, 62% українського бізнесу працює в тіні, рік тому ситуація була ще гіршою, тож нашим основним завданням сьогодні є показати підприємцям, що працювати в рамках закону вигідно. Поступово цей процес відбувається, а отже, це значить, що можливість підвищувати заробітні плати, пенсії чи наповнювати соціальні пакети ми найближчим часом зможемо.

Коли нам обіцяють по 500 євро пенсії та 1000 євро заробітної плати, ми маємо розуміти, з нічого цього статися не може, або якщо станеться, то інфляція з’їсть усі можливості для розвитку та модернізації країни і ми назавжди залишимося країною  нижчого сорту. Ми ж не цього прагнемо, правда?

Зміни це завжди складно, але найважче вже позаду. Варто згадати  хоча б 2014 рік, коли країна була на межі краху. З одного боку війна та окупація, яка відщепила значну частину української економіки, з іншого – бюджетна діра. На казначейському рахунку в березні 2014 року було 108 тисяч гривень. Без допомоги МВФ ми б ніколи не справилися, тому мусили розпочати повне перезавантаження країни, перелаштувати економіку на нові ринки збуту і не прогадали, відсоток експорту в цьому році це добре демонструє.

– У чому Ви бачите найбільші досягнення Президента України Петра Порошенка?

– Це якісне виконання його безпосередніх функцій як Головнокомандувача українським військом, він справді його відродив. Найважливішою заслугою Петра  Олексійовича є подолання ним того хаосу, що панував у 2014 році. Він зумів зупинити ту тенденцію просування російських окупантів на територію України та повернути велику частину населених пунктів під контроль України, це у першу чергу.

Дуже високо оцінюю його роботу з світовою спільнотою, зокрема ЄС та США, він зумів переконати, що Україні можна довіряти. Це власне і дало нам шанс на розвиток. Окрім цього, він зміг закріпити та зміцнити курс країни на євроінтеграцію, це щоденна рутинна робота, яка потребує високих дипломатичних здібностей.

Ніна Петрівна закликала суспільство активізуватися, цікавитися процесами та долучатися до них. Розвинена та успішна країна потребує сильного громадянського суспільства, яке буде скеровувати та контролювати.  Такою вона  Україну бачить з Президентом Петром Порошенком.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...