Понад 30 років свого життя Людмила Василівна віддала служінню правосуддю, активно приймала участь у розбудові судової системи, нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня».«Судді та працівники апарату Хортицького районного суду Запоріжжя суду щиро співчувають рідним та близьким їй людям, всім серцем розділяють біль важкої, непоправної втрати. Світла пам’ять буде жити у її вчинках, спогадах рідних, колег, друзів», — йдеться у повідомлені суду.
Прощання з Людмилою Василівною Комісаренко відбудеться завтра 26 січня о 14 годині 30 хвилин на Осіпенківському цвинтарі Запоріжжя.
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

