Після новини про непрацюючий ліфт на Правобережному пляжі в Запоріжжі звільнили посадовця

411
Фото зі сторінки у Фейсбук Володимира Буряка

Нещодавно ряд місцевих ЗМІ, зокрема сайт «Форпост», повідомляли, що Правобережний пляж після реконструкції не пристосований для людей з інвалідністю, як обіцяли запоріжцям після відкриття. Спеціальний ліфт не працює. На своїй сторінці у Фейсбук міський голова Володимир Буряк зробив заяву з цього приводу.

За словами чиновника, на цей час проводиться службове розслідування. Вже звільнено директора міського департаменту інфраструктури та благоустрою Владислава Коноваленка. Відсторонено директора КП «Управління капітального будівництва» міської ради Андрія Бушова (поки триватиме слідство). Директора КП «Титан» зобов’язали знайти людину, яка буде обслуговувати підйомники для інвалідних візків на Правобережному пляжі. В інакшому випадку доведеться писати заяву на звільнення.

Припинено всі платежі підряднику, який виконував реконструкцію пляжу, адже по факту роботи виконані не до кінця.

Зазначимо, від самого початку до проведення робіт у громадян було чимало питань. На узбережжі не правильно виклали плитку, яку змиє дощем за декілька разів, в кабінках для перевдягання погано прибиті дощечки, біля поливалки для ніг утворюється велика калюжа, до того ж з’ясувалося, що підйомник для інвалідних крісел не працює. На все витратили 55 млн грн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...