Після подібних заяв повинні висловити позицію профільні міністри та президент: Ігор Артюшенко – про скандальні висловлювання партійців «Слуги народу»

128

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили скандальні заяви депутатів від провладної партії. Зокрема, сексистські висловлювання керівництва фракції «Слуга Народу» та заяву голови парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, нардепа від фракції «Слуга народу» Галини Третьякової, яка заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що слова партійців має прокоментувати президент, щоб українці зрозуміли – скандальні висловлювання є особистою думкою депутатів чи офіційною державною позицією.

– Раціонально реагувати на останні заяви слуг про «неякісних дітей», «корабельну сосну» та «засранців-дальнобійників», неможливо.
Я спочатку навіть думав, коли побачив ці новини, що вони фейкові.

Схоже на роман Оруелла «1984» з його «правда – це брехня, свобода – це рабство»
Бо у нас не міністр оборони, а міністр капітуляції. Не голова комітету соціальної політики, а комітету антисоціальної політики.

Бо коли подібні речі заявляють високопосадовці, то у мене виникає питання: «Чи це їх особисті думки, чи це державна політика?»

Після подібних заяв повинні висловити позицію профільні міністри та президент, бо всі ці слуги опинилися у владі тільки завдяки пізнаваності Зеленського і він особисто та публічно брав за всіх їх відповідальність.
Якщо цю позицію невдовзі не заперечать, то необхідно вважати, що це не фантасмагорія і не окрема думка депутата, а державна стратегія дискримінації за майновим станом, статтю, професією, – заявив Ігор Артюшенко в ефірі «Прямого».

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...