Після розголосу, ситуація в одній з лікарень Запоріжжя змінилася

1100
лікарень
Нещодавно Forpost та ряд інших регіональних ЗМІ відреагували на допис мешканки Запоріжжя Світлани Кущ.

Умови для пацієнтів, які  описала дівчина шокували більшість запоріжців.  Жінка скаржилася на жахливу ситуацію, що склалася в одній з лікарень міста. Мова йшла про дитячу обласну лікарню. Там відключили опалення, а пацієнтів, які перебувають в лікарні не з власної волі, обіцяли морозити до понеділка.

Адміністрація лікарні просто констатувала факт – опалення немає, з’явиться в понеділок. Але все решта залишалося на своїх місцях. Обігрівачів, чи додаткових покривал ніхто не став видавати. Співробітники планували розійтися, а пацієнти нехай замерзають….

Після численних публікацій стосовно жахливих умов для хворих, ситуація все ж змінилася. Метушливо і дуже швидко, практично за годину після публікації на сайті Forpost, аварійність усунули, батареї стали теплішати. Світлана Кущ повідомляє:

Вчера очееень быстро прибежала очень недовольная завхоз с ремонтниками и в течении часа все починили) а сегодня опять что-то пошло не так. Медсестры просто сами боятся жаловаться, но считают, что только так можно чего-то добиться. 

В неділю пацієнти змогли трішки зігрітися, а сьогодні з самого ранку знову батареї були холодними, але зараз потеплішали. Медсестри запевняють, що іншого варіанту, як оприлюднити факти з повною бездіяльністю немає, лише після всенародного сорому у ЗМІ, відповідальні особи заворушилися, а  пацієнти змогли отримати більш наближенні до норм умови перебування в лікарні.

Мова йде про дітей, а тому мовчати не варто!
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...