Після розголосу в Запорізькій облдержадміністрації підписали необхідні документи для відкриття терміналу

347

22 травня міський голова Володимир Буряк зробив доволі гучні звинувачення на адресу працівників облдержадміністрації. За його словами, в установі спеціально не підписували титул, щоб затягнути відкриття терміналу.

Сьогодні, 27 травня, стало відомо, що нарешті в Запорізькій облдержадміністрації підписали титул будівництва нового пасажирського термінала аеропорту «Запоріжжя». Після підпису ДАБІ повітряні ворота відкриють.

«Є й друга гарна новина – нарешті, після майже двомісячного зволікання, ми отримали від облдержадміністрації підписаний титул будівництва нового пасажирського термінала аеропорту «Запоріжжя». Тепер залишився підпис ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) й термінал буде готовий приймати пасажирів після відкриття неба. Знаю, що цього чекають не лише запоріжці, а й мешканці інших міст і навіть країн. Це буде величезний поштовх для нашого міста!», – пише на своїй сторінці у Facebook Володимир Буряк.

Нагадаємо, необхідні документи з невідомих причин не підписували з квітня. В облдержадміністрації ситуацію не коментували.

Зазначимо, площа нового терміналу становить 12 тис. кв. м., пропускна здатність – 400 пасажирів на годину, є внутрішні резерви, якщо кількість пасажирів перевищить вище згадане число.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...