Після розголосу в ЗМІ правоохоронці почали розслідувати звинувачення у виготовленні дитячої порнографії на Запоріжжі

371
Фото - ілюстрація

Вчора ми розповідали про жахливі факти безчинства, які коять підлітки у курортному місті Бердянську.

Заради лайків у соціальних мережах вони готові повбивати один одного. Також деякі «вигадливі» бердянці знайшли для себе підробіток у Телеграмі. За певну суму коштів адміністратори закритих груп опубліковували фото неповнолітніх дівчаток. У всякому разі про це стверджують журналісти «ПроБердянська». Після розголосу справою зацікавилися правоохоронці. На сайті Запорізької обласної прокуратури з’явилася інформація, що відкрито кримінальне провадження щодо виготовлення порнографії та примушування неповнолітніх до участі у створенні порнографічної продукції. Як зазначається у повідомленні:

«За результатами вивчення вказаної інформації ювенальним прокурором складено рапорт про внесення вище вказаних відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та прокурором внесено відповідні відомості за ч. 4 ст. 301 КК України».

Фото: ПроБердянськ

На одному з місцевих сайтів вказано, що правопорушники вже захвилювалися: «підкорегували» інформацію у двох групах та видалили деякі публікації, де був вказаний номер картки, куди дописувачі мали перераховувати кошти за заборонену продукцію.

загрузка...