Після скандалу в соцмережах на центральному проспекті Запоріжжя помітили занадто яскраву рекламу

287
Фото прес-служби Запорізької міськради

Нагадаємо, на цьому тижні розгорівся скандал, коли мешканці Запоріжжя помітили на проспекті Соборному появу нової конструкції (кіоску) із занадто яскравою рекламою, яку важко не помітити. Найбільше суспільство обурювало, що підприємці розмістили вивіску на будівлі, яка має історичну цінність.

Після загального невдоволення місцева влада також «помітила» порушення. Вивіску з написом «Ярмарка» та ролети на прибудові по проспекту Соборному (Дніпровський район) розібрали. Під час перевірки з’ясувалося, що під час встановлення конструкції, дії заздалегідь не були погоджені з органами охорони культурного надбання – управління архітектури і містобудування Запорізької облдержадміністрації. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

З порушника стягнуть штраф у розмірі від 340 до 1700 грн, а також він має відновити зміни, які відбулися під час проведення монтажних робіт – пофарбувати віконні ролети у загальний колір прибудови.

Для довідки: Будинок по проспекту Соборному, 228 був зведений у період з 1947 по 1949 рр. Цей об’єкт має історичну цінність й внесений до Державного реєстру національного культурного надбання.

Читайте також:В одному з районів Запоріжжя з’явиться мапа розповсюдження амброзії

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...