Після внесення застави Пустоваров залишиться ні з чим

404

Стало відомо, яку суму суд зобов’язав внести Анатолію Пустовару в якості застави. Адвокат підозрюваного у розкраданні бюджетних коштів Ігор Чумаченко повідомив, що це буде 1, 5  млн. гривень. Внести їх заступник мера повинен протягом трьох діб, власне оскаржити рішення судді Віктора Єжова також. Але робити цього ніхто не збирається, захисник заммера повідомив, що рішення всіх влаштовує, сума буде внесена.

Для цікавості ми глянули декларацію, яку заповнив Анатолій Пустоваров, тож, якщо  припустити, що він не причетний до розкрадання 87 мільйонів гривень, то річних доходів чиновника не вистачить, щоб внести заставу, доведеться мабуть знімати гроші з депозиту, та й і цього буде малувато.

З основного місця роботи Анатолій Пустоваров отримав трохи більше 200 тисяч гривень, 46 000 отримав відсотків від депозитів. Сама ж сума депозитів на трьох рахунках у двох банках складає майже 675 тисяч гривень. Також є готівкові кошти – 500 тисяч. Якщо усе підсумувати і припустити, що жив заммера дуже скромно, грошей недостатньо. Тож, мабуть доведеться підозрюваному шукати спонсорів серед більш “крєпких” товаришів.

Нагадаємо, вчора Червонозаводський суд Харкова обирав міру запобіжного заходу для заступника мера Запоріжжя Анатолія Пустоварова.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...