Після зливи одну з дев’ятиповерхівок Запоріжжя затопило, у прямому сенсі– відео

431
Скріншот з відео

Для мешканців дев’ятиповерхового будинку, який знаходиться на вулиці Фортечній Олександрівського району, дощі приносять купу проблем. Вони неодноразово скаржилися в усі відповідні служби, проте їх ніхто не чує. Ситуація тягнеться роками.

Після кожної зливи мешканці будинку №45 на 9 поверху можуть відкривати басейни. Квартири у прямому сенсі затоплює, людям доводиться ходити в приміщенні в дощовиках. За їх словами, вони неодноразово залишали заявки в Контакт-центрі «15-80», а також зверталися в управляючу компанію «Місто для людей», яка обслуговує будинок, та поки ніхто не відповідає.

Ситуація ускладнюється тим, що протягом трьох років після рясних дощів підтоплює загальний коридор. Вода тече і йде по стояку, де встановлений лічильник. Підтопи можуть вилитися у катастрофу.

Жителі втомилася від бездіяльності служб, тому звернулися в редакцію «Форпост». Один з чоловіків, який тут живе, розповів, що його сусід викликав аварійку. Співробітники служби повідомили, що ймовірно потрібно лагодити покрівлю, однак це не 100%.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...