Подорожуючи потягом «Запоріжжя-Львів» пасажир виклав гнівний пост у соціальних мережах

2085
Скріншот з Інстаграм

Досить часто користувачі у соціальних мережах діляться враженнями від подорожей на потягах «Укрзалізниці». У більшості випадків це негативні відгуки. Втім, нічого дивного: поганий сервіс, антисанітарія, мало кому сподобаються.

Володимир Величко нещодавно у справах відвідував Львів. Для транспортування обрав «Укрзалізницю». Поїздка йому запам’ятається надовго. Чоловік, навіть, присвятив цілий пост в Інстаграм, описуючи декілька годинне «рандеву» у залізничних вагонах.

«Їздив недавно до Львова. 120-им. Що сказати… Вагони, сервіс – все це «привіт з минулого». А «Укрзалізниця» оголосила про плани підвищити вартість квитків. В 2 рази. Так я хочу запитати – Що, ЗА ЦЕ?», – пише він.

Дописувач обурюється, що компанія тільки підвищує вартість проїзду, а якість лишається стабільно низькою.

«Ні, ну звичайно, з одного боку мають право. З іншого – можливо, спочатку, надати пасажирам сучасний комфорт і сервіс? Адже їздимо у вагонах середини минулого століття»

Красномовні коментарі доповнені фото: старенький вагон, брудна скатертина на столику, матраци з невідомо яких часів.

Нагадаємо, керівництво ПрАТ «Укрзалізниці» ошелешило всіх новиною. Щоб перевезення пасажирів (багажу) окупилося, треба підняти вартість проїзду у два рази.

загрузка...