Погане самопочуття: запоріжці поскаржилися на жахливий сморід у місті

20

Мешканці Запоріжжя масово скаржуться на неприємний запах минулої ночі та погане самопочуття. Зокрема проблеми були в житловому секторі по вул. Чарівній. Про це поідомляє «Акцент».

«Ми з чоловіком прокинулися близько 12 години ночі. Чуємо, як ніби сильно пахне газом. Двері на балкони і вікна були відкриті на провітрювання. Вийшли на балкон, внизу зібралися люди з нашого будинку, була голова кооперативу. Викликали газову службу. Ті по приїзду перевірили, однак сказали, що це не газ. – Беріть, телефонуйте хоч Буряку. Нам з усього району зараз телефонують, – сказав емоційно один з прибулих співробітників », – розповідає мешканка будинку по вул. Чаврівная, 119, Валентина.

Жахливий запах сильно вплинув і на самопочуття людей. Найскладніше було людям похилого віку.

«Мені буквально за півгодини стало настільки погано, що я ледве не рвала, у мене і чоловіка підскочив тиск, жахливо розболілася голова. Після 3 години ночі запаху вже не було», – зазначає жінка.

Слід відзначити, останнім часом у Шевченківському районі все частіше вночі жителі скаржаться на невідомі викиди в повітря.

Нагадаємо, надмірні концентрації формальдегіду фіксувалися у повітрі Комунарського району в Запоріжжі. За зверненнями городян також провели дослідження атмосферного повітря на території житлової забудови вночі в точках за адресою Чумаченко, 15 і вдень в точках по Чумаченко, 26а та Жуковського, 85.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...