Поліція відшукала підлітка, що втік з дитячого табору на Запоріжжі

31

Співробітники групи реагування патрульної поліції розшукали зниклого безвісти неповнолітнього неподалік стаціонарного посту поліції Мелітопольського району та повернули до табору. З підлітком проведена профілактична бесіда.

4 липня близько 18:00 до чергової частини Якимівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась директор дитячого оздоровчого табору, розташованого в селі Богатир Якимівського району. Жінка повідомила,  що з території табору в невідомому напрямку пішов хлопчик 2005 року народження і місце знаходження його невідомо.

Співробітники поліції встановили, що 13-річний хлопець приїхав відпочивати до табору з міста Харків. Поліцейські поспілкувались з друзями хлопця в таборі та вихователями. На його пошук були скеровані наряди груп реагування патрульної поліції та співробітники ювенальної превенції.

Близько 19:00 того ж дня мандрівника помітили співробітники групи реагування патрульної поліції Мелітопольського відділу поліції, які несли службу на стаціонарному посту «Південний» на 417 кілометрі траси «Харків-Сімферополь». Жертвою злочинів чи правопорушень хлопець не став.

 Поліцейським хлопець розповів, що мав намір добратися до Харкова, де мешкають його рідні. Співробітники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду з підлітком та повернули до дитячого табору.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...