Полонені українські моряки, яких тримають зараз в Москві, не отримують належного лікування

143
Фото: Google.com

З невідомих причин поранені українські моряки, які зараз знаходяться в полоні РФ, не отримують необхідних ліків починаючи від 2019 року.

Відомо, що ушкодження отримали шестеро наших чоловік та Росія говорить лише про трьох наголошуючи, що їх стан не важкий.

«На жаль, можу констатувати, що починаючи від нового року ніяких ліків пораненим не видають. Хоча вони потребують лікарської допомоги й реабілітації», – розповідає уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

«Артеменко. Ще погано рухає лівою рукою. Зробили рентген там є уламок. Наймолодший Андрій Ейдар вже рухається самостійно. У Василя Сороки важке поранення лівої руки», – додає вона.

Існує версія, що хлопців хочуть перевести зі слідчого ізолятора №1 «Московська тиша» у СІЗО «Лефортове», де відбудеться суд.

Міністерство юстиції зверталося до Європейського суду з справ людини, однак Росія ніяких відповідей не надала з приводу поранених моряків.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники й сили спецпризначення у Керченській протоці здійснили напад на три українські кораблі – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу».

Джерело: “Українська правда

загрузка...