Пошуки зниклого полтавчанина, який взяв в заручники правоохоронця, продовжуються

876
Фотоілюстрація

Від учора правоохоронці найвищих рангів залучені до спецоперації по затримання зловмисника, який захопив у заручники людину у формі та погрожував себе та його підірвати гранатою. Йому вдалося втекти.

Останній раз інформація про цей інцидент оновлювалася сьогодні, 24 липня, о 9:00. У коментарі журналістам «УП» Поліна Ларіна повідомила, що зловмисника ще не піймали, триває спецоперація.

«Залучено багато людей з різних підрозділів та відомств, залучена авіація, використовується спецтехніка, і кінологи з собаками, залучена авіація, і Нацгвардія. Координує роботу штаб у складі поліції, СБУ і прокуратури. Сподіваємося, що результати скоро будуть», – говорить вона.

Невідомо чи озброєний втікач.

Нагадаємо, вчора, 23 липня, в Полтаві на території колишнього хлібзаводу зловмисник, якого намагалися затримати за крадіжку авто, погрожував підірвати себе та поліцейського. Після перемовин зі злочинцем, рядового поліцейського замінили на начальника кримінального розшуку та надали злочинцю авто. Його мали супроводжувати поліцейські. Він кинув посеред дороги авто та втік у лісопосадку. Заручника, який знаходився з ним, звільнено.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...