Посол Латвії зявив, що хоче відкриття прямого авіарейсу із Запоріжжя до Риги

30
Наприкінці минулого тижня до Запоріжжя завітала делегація із Латвії. Це у першу чергу було пов’язано із матчем збірних U-21 Україна і Латвії, що проходив у п’ятницю на стадіоні “Славутич-Арена”.

Принагідно, посол Латвії в Україні Юріс Пойканс представив міській владі першого кандидати на пост почесного консула Латвійської республікм у Запоріжжі та області Юрія Підгірного. Його кандидатура зараз на розгляді у Міністерстві. Також обговорили можливість подальшої співпраці та  розвитку відносин між латвійськими містами та Запоріжжі.

За словами Юріса Пойканса, Латвія зацікавлена у всебічному співробітництві з Запоріжжям. Це стосується не тільки навчальних обмінів, туризму, спорту, а й інших напрямків. Один з них – налагодження авіасполучення з відкриттям прямих рейсів.

– У нас є рейси до Києва, Одеси. Плануємо відкрити рейси до Львова. У міста східної України прямих рейсів немає. На мою думку Запоріжжя може стати містом, де в майбутньому буде відкрито такий рейс. Це питання лобіювання і я хотів би над цим працювати, – сказав Юріс Пойканс.

Варто зазначити, у мешканців Запоріжжя є родинні та дружні зв’язки з латишами, тож відкриття прямого авіасполучення було б для запоріжців дуже бажаною та необхідною подією.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...