Повідомлено, чому мешканцям спальних районів Запоріжжя, складно виїхати ввечері

201
Фотоілюстрація

Під час планової наради представників управління з питань транспортного забезпечення та звязку міськради з представниками, було обговорено ряд питань. Зокрема, режим роботи громадського транспорту у вечірній час. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради. 

Мешканці Запоріжжі вже давно скаржаться на незручність, вже після 19:00 складно дочекатися маршрутне таксі. Особливо страждають жителі спальних районів. На нараді зазначали, що незручності пов’язані з тим, що ми поступово виходимо з карантину.

«Зараз дуже багато нарікань від городян, що після 19-20 години за деякими маршрутами неможливо виїхати зі спальних районів. Це пов’язано з тим, що ми лише поступово виходимо з карантину, відновлюємо графік руху транспорту. Так, у пік карантину працювало всього 30% транспорту. Тобто замість 800 мікроавтобусів у нас працювало не більше 300. У період адаптивного карантину ми вийшли на показник 80%, але все одно це не повний обсяг роботи. І навіть попри те, що міські автобуси працюють зараз в максимальній кількості, все одно людям не вистачає громадського транспорту, і для цього є свої причини», – розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

Перевізникам переглянути графік роботи у вечірній час та подовжити його, аби запоріжці не відчували незручностей.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...