Повідомлено про ситуацію в одному з запорізьких гуртожитків, де спалахнув коронавірус

737
Фотоілюстрація

Декілька днів тому ми розповідали, що в одному з гуртожитків, який розташований в Олександрівському районі міста, виявили спалах коронавірусу. Станом на 25 квітня повідомлялося про 11 хворих на COVID-19. Потім статистика оновлювалася.

За інформацією обласного лабораторного центру вчора, 27 квітня, зареєстровано 15 осіб, які проживають в цьому гуртожитку, з гострою респіраторною хворою, яку спричинив коронавірус. З них 5 осіб лікуються в №7 міській лікарні, 10 осіб – «Обласній інфекційній клінічній лікарні». Стан одного з пацієнтів тяжкий (отримує кисень), у решти – середньої тяжкості.

Серед хворих шестеро дітей віком до 17 років.

Встановлено, що імовірним джерелом поширення коронавірусу стала жінка, яка з 13 квітня перебувала на амбулаторному лікування з приводу гострої респіраторної вірусної інфекції. Тільки 21 квітня підтвердився діагноз COVID-19.

Приміщення, де стався спалах, дезінфікують. Обстежено всіх мешканців гуртожитку – 166 осіб. Жителі зараз перебувають на самоізоляції. Їх мають забезпечувати харчовими продуктами, питною водою на медикаментами на цей час.

Нагадаємо, в області підтверджено 208 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед яких 25 дітей та 35 медичних працівників.
За добу зафіксовано 4 нових випадків захворювання на коронавірус. Всі вони виявлені в Запоріжжі. В регіоні від коронавірусу померли 5 осіб.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...