«Працює на 200%»: головний еколог Запорізької області отримує високі надбавки

299
Фотоілюстрація

Медикам не вистачає на обіцяні надбавки, запоріжці ледь зводять кінці з кінцями, а ось чиновники живуть добре. Окрім високих зарплат вони отримують безліч надбавок на додачу.

Не встигли місцеві мешканці обговорити високу зарплатню очільника області Віталія Туринка, як запоріжців ошелешили новими цифрами. На своїй сторінці у Facebook колишній заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій Олександр Зубченко опублікував відповідь на отриманий запит.

В ньому повідомляється, що в.о директора Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля ОДА Андрій Поляк отримав за квітень 26 988 грн (10 600 – посадовий оклад, 5088 – надбавка за вислугу років, 700 – надбавка за ранг державного службовця, 10 600 – надбавка за інтенсивність праці).

“Цікаво, за які заслуги? Адже Офіс Президента анонсував оплату керівників тільки за їхніми досягненнями”, – пише Олексанлр Зубченко. 

Таким чином службовець отримав навіть більше ніж перший заступник голови Запорізької ОДА Іван Федоров – 20 066 грн. Його зарплатня лише поступається зарплаті голови ОДА Віталія Туринка – 56 919 грн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...