Правоохоронці повернули власнику мотоцикл за 70 тисяч гривень

0 Поділилося 245 Перегляди

У мешканця Мелітополя викрали дорогий мотоцикл. Інцидент стався 1-го лютого, лютого близько 17 години по вулиці Героїв України.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Запорізькій області.

Правоохоронці у ході розслідування протягом доби встановили особу зловмисника та розшукати його у Мелітополі. Ним виявився раніше судимий місцевий мешканець.

Чоловік раніше вже притягувався за незаконний обіг наркотичних засобів і корисливі злочини. Крім того, в місяць тому йому повідомлено про підозру у незаконному заволодінні мопедом та за двома епізодам крадіжки майна  з крамниці у Мелітополі.

Також правоохоронці знайшли кросовий мотоцикл у іншого громадянина, якому зловмисник вже встиг його продати. Вартість транспортного засобу 70 тисяч гривень. Продовжується розслідування, зловмиснику загрожує до 8 років ув’язнення.

Читайте також: У Запоріжжі чоловік втратив свідомість під час затримання (відео)