Правоохоронці зацікавились масштабною аварією у Бердянську

142

У курортному місті Бердянську близько тижня люди сидять без води. 27 січня прорвався колектор. На цьому лихо не закінчилось. Вчора, 1 лютого, на території Свято-Нікопольського частину комунікації прорвало.

Цікаво, що у 2001-2002 роках у місті реалізували масштабний проект – реконструкція колектору. Він мав прослугувати понад 30 років. Однак, через значні порушення під час ремонту комунікація не витримала.

Правоохоронці проводять розслідування. Зараз встановлюють всіх посадових осіб, які мали відношення до реалізації проекту по заміні колектора на Мелітопольському шосе. Слідство також цікавить: була покладена нова труба колектора, або будівельники обійшлися старою. Адже коли комунальники ліквідовували аварію – повідомили, що використовувалися старі матеріали, пише «RegionNews».

За 1 ст. 367 Кримінального Кодексу України проводяться першочергові слідчі дії. Зокрема, проведено огляд місця події, територія робіт, глибина залягання труб колектора (чи відповідає вона планом), та встановлюються обставини вказаного злочину. Винним загрожує штраф від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, у ті часи місто було під керівництвом Валерія Баранова.

Читайте також: В Запорожской области по неизвестным причинам женщина впала в кому – ФОТО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...