Правоохоронці зацікавилися власниками незаконних кафе, які в Запоріжжі у Дніпро зливають нечистоти – відео

545
Скріншот з сюжету телеканалу "Алекс"

Нещодавно у соціальних мережах з’явилося відео місцевого запорізького блогера, який розповів, що власники кафе, які розташовані на Прибережній магістралі, у річку Дніпро зливають фекалії. Реакція підприємців не забарилася, зрозуміло, що вони почали все заперечувати. Однак правоохоронці все ж зацікавилися цією історією.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

В последнее время название «Набережная магистраль» регулярно появляется в запорожских СМИ, и часто в негативном контексте. Именно здесь расположено много летних кафе, и место, мягко говоря, неспокойное – шум, ДТП, драки, резня, пожары. А теперь прокуратура расследует дело о незаконности строительства этих самых кафе – оказалось, что часть развлекательных заведений работает без разрешений. Их будут ликвидировать. ⠀ Видео: alexua.tv __________

Публикация от Запорожье (@news_zp)

Наразі місцева прокуратура Запоріжжя №2 проводить розслідування спільно з поліцейськими, щодо встановлення на Прибережній магістралі незаконних закладів відпочинку. На сьогодні відомо про три таких конструкції. Попри заборону встановлення незаконних конструкцій, суспільство занепокоєне ще одним фактом. Власники, через відсутність каналізації, просто зливають нечистоти у річку Дніпро. Це максимально здешевлює «рішення», однак від цього потерпає екологія.

До того ж мешканці будинків, що знаходяться неподалік від цих кафе, скаржаться на постійний шум та сміття, яке накопичуютьєся.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...