Президент у своїх відео та офіційних заявах зачіпає тільки ті проблеми, на яких можна позитивно порекламуватися, – Ігор Артюшенко

220

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко обговорив актуальні теми в ефірі 5 каналу.

Політик назвав президента лайкозалежним і наголосив, що Зеленський в своїх зверненнях підіймає лише ті проблеми, на яких можна позитивно рекламуватися.

– Президент у нас лайкозалежний і давно помітив феномен, коли він у своїх відео та офіційних заявах зачіпає тільки ті проблеми, на яких можна позитивно порекламуватися.
Зараз більшість українців, згідно з опитуваннями, підтримують карантинні заходи. І саме тому президент у зверненнях про це говорить, – сказав Ігор Артюшенко.

– Теми, які не популярні, чи по яким немає нічого хорошого сказати, бо нічого хорошого не відбувається, спеціально замовчуються президентом. Наприклад, давайте згадаємо, коли останній раз президент казав про зовнішню агресію, про те, що кожен день тривають обстріли, про те, що майже щодня є вбиті або поранені українські захисники? Щодо цього звернень у нього нема чомусь.
Тому обираються ті теми, на яких можна бути популярними, – додав він.

Ігор Артюшенко зазначив, що наразі в країні виникає внутрішній політичний фронт між центральною владою та місцевим самоврядуванням. І вищезгадана медійна складова – одна з причин конфлікту. Друга – підготовка до місцевих виборів.

– Вже почалася підготовка до місцевих виборів. І ми спостерігаємо намагання центральної влади «виховати» мерів. В останні місяці стрімко падає рейтинг Зеленського та його слуг, а довіра людей до лідерів громад залишається стабільною.
Тобто мери стають виразниками сподівань народу. Міські голови Черкас, Дніпра та Запоріжжя тільки виграють від такого протистояння, бо про них говорять не тільки на території, де їх обрали, а по всій Україні.

Це є черговою помилкою Зеленського. Замість продовження політики децентралізації та опори на громади він обрав тактику конфлікту. І це протистояння в політичному плані може бути для нього останнім, – наголосив парламентар.

Зеленський проти мерів

В країні виникає внутрішній політичний фронт між центральною владою та місцевим самоврядуванням. Для цього є дві причини.По-перше, велику роль має медійна складова. Президент у нас лайкозалежний і давно помітив феномен, коли він у своїх відео та офіційних заявах зачіпає тільки ті проблеми, на яких можна позитивно порекламуватися.Зараз більшість українців, згідно з опитуваннями, підтримують карантинні заходи. І саме тому президент у зверненнях про це говорить. А болючі теми, наприклад: російська агресія, щоденні обстріли, поранені та загиблі захисники – вони спеціально замовчуються.По-друге, вже почалася підготовка до місцевих виборів. І ми спостерігаємо намагання центральної влади “виховати” мерів. В останні місяці стрімко падає рейтинг Зеленського та його слуг, а довіра людей до лідерів громад залишається стабільною.Тобто мери стають виразниками сподівань народу. Міські голови Черкас, Дніпра та Запоріжжя тільки виграють від такого протистояння, бо про них говорять не тільки на території, де їх обрали, а по всій Україні.Це є черговою помилкою Зеленського. Замість продовження політики децентралізації та опори на громади він обрав тактику конфлікту. І це протистояння в політичному плані може бути для нього останнім.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Пʼятниця, 1 травня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...