Президент України отримав нагороду від Патріарха Філарета – фото/відео

23
Орден Андрія Первозванного вручив Патріарх Філарет Петру Порошенку сьогодні, пише Укрінформ.
Нагороду Глава держави отримав за активну участь у процесі отримання Томоса про автокефалію української православної церкви.

Вручення відбулося після подячного молебню у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне з нагоди отримання Томоса про автокефалію та утворення Православної церкви України.

“Сьгогодні, користуючись урочистою нагодою, я хочу вручити Президентові орден святого апостола Андрія Первозванного, яким ми нагородили його 15 грудня, коли був Об’єднавчий собор у святій Софії”, – сказав Філарет.

Він нагадав, що тоді було ухвалено рішення нагородити Президента, Голову Верховної Ради Андрія Парубія і “ще деяких активних діячів, які брали активну участь в отриманні Томоса про автокефалію”

Молебень у Свято-Покровському кафедральному соборі м.Рівне

Радий разом з рівненською громадою спільно помолитися у Свято-Покровському кафедральному соборі та привітати вірян з отриманням Томосу для ПЦУ. Саме звідси розпочав свою церковну місію Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Знаю, що Рівненщину і першого Предстоятеля Православної Церкви України пов’язують і будуть пов’язувати особливі зв’язки. Символічно, що після Києва, Томос прибув до Рівного, де віряни зможуть вживу побачити нашу реліквію. Адже Томос – чергове свідчення того, що Україна набула волі. Дякую за вашу рішучість, за віру в Бога і віру в Україну!

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 10 січня 2019 р.

загрузка...