Президент України розказав про пріоритети на найближчі 5 років та офіційно заявив – буде балотуватися

280
Сьогодні у Києві проходить всеукраїнський форум за участю Президента України Петра Порошенка з тематичною назвою:  “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”.

На заході згадали події понад сторічної давності та вшанували пам’ять молодих курсантів, що наважилися взяти зброю в руки та сміливо стали у бій заради незалежної та вільної України.

Молоді хлопці віддали свої життя у бою під Крутами, захищаючи мрію про незалежну країну. Сьогодні їхню пам’ять вшановують разом – митці, міністри, економісти, військові, священики: тисячі небайдужих українців. Усі вони зібралися в столиці на форумі “Від Крут до Брюсселя”,  щоб не лише переоцінити уроки минулого, а й поговорити про майбутнє, яке чекає Україну найближчі п’ять років.

Під час заходу  Президент України Петро Порошенко оголосив про свої плани на найближчі п’ять років. Він прийняв рішення боротися за президентство вдруге, озброївшись чесною стратегією розвитку країни.

Концепт нової України Петро Порошенко назвав “Велика європейська держава щасливих людей”. Основні пріоритети п’яти найближчих років – наступ проти бідності та корупції, оздоровлення економіки за рахунок розвитку агропромислового комплексу, IT, машинобудування, інфраструктури, логістики та туризму.

Перелічені п’ять стратегічних пріоритетів дадуть потужний поштовх нашій економіці. Під них можна залучити мільярди доларів інвестицій. Їхня реалізація створить десятки тисяч малих підприємств, сотні тисяч робочих місць з достойною оплатою і знизить рівень робочої еміграції українців. Ця формула дасть перспективу місту й селу, кожній громаді. Вона наповнить державний та місцеві бюджети, дасть можливість підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати – зазначив Глава держави. 

Не лише підвищення соцзабезпечення, а й дороги, школи і садочки по всій країні – це результат однієї з найсильніших реформ Президента, заявив міський голова Дніпра Борис Філатов, який приїхав на форум, щоб підтримати рішення Президента.  У 2014 – му році саме місто Дніпро було одним з перших, хто продемонстрував,  як треба гуртуватися і протистояти провокаціям Росії. Нині – місцева влада чекає на поглиблення реформи і ухвалення Кодексу про місцеве самоврядування. Свої пропозиції виступаючі озвучили Президенту як настанову на майбутні п’ять років.

Досі нікому не приходила в голову ідея поділитися повноваженнями та віддати владу на місця. Лише Петро Порошенко зміг зробити такий суттєвий подарунок територіальним громадам. І нечесно було б з мого боку не відмітити той факт, що у кожному дитячому садку та кілометрі нової дороги є заслуга Петра Олексійовича, який виступив ініціатором успішних реформ у країні, – наголосив Борис Філатов.

Президент також наголосив,  –  сьогодні гордий тим, що пережив зі своїм народом найважчі удари останніх років. І тим, що зміг разом зі своєю командою здійснити раніше неймовірні мрії: здобути асоціацію, безвіз, відродити армію, встояти перед наступом і не дати Росії захопити Україну. На найближчі роки – виклики ще масштабніші, заявив Глава держави. Саме тому прийняв рішення балотуватися на пост глави держави вдруге.

Відмова від участі у політичному житті країни можлива лише за умови, коли Україна стане повноцінним членом Північно-Атлантичного Альянсу.
загрузка...