ПриватБанку відмовлено у його вимогах до Дніпроавіа: апеляційний суд

11

Центральний апеляційний господарський суд відмовився задовольнити скарги ПриватБанку на постанови Господарського суду Дніпропетровської області від 26 листопада 2018 року, які визнають недійсними умови кредитів, укладених з авіакомпанією “Дніпроавіа” в 2011-2014 роках в частині нарахування винагороди за користування позикою.

Як повідомляється на профільному порталі Finbalance, 17 грудня 2018 Госпсуд Дніпропетровської області в рамках справи про банкрутство ПрАТ “Авіаційна компанія” Дніпрова “відмовився задовольнити заяву ПриватБанку про визнання його вимог до “Дніпрова” в розмірі 1,5 млрд грн саме на підставі судових ухвал від 26 листопада 2018 року.

При цьому до 15 березня 2019 року Верховний Суд частково задовольнив касаційну скаргу Фонду держмайна (ФДМ) України, скасував рішення судів нижчих інстанцій за позовом ФДМ до ТОВ “Галтера” (власник 94,5% акцій “Дніпроавіа”) про розірвання договору про приватизацію “Дніпроавіа” і передав вказаний договір на новий розгляд до суду першої інстанції.

Раніше повідомлялося, що станом на листопад 16-го “Дніпроавіа” не володіла повітряними судами. Деякі літаки перейшли до компанії “Роза Вітрів”, а у “Дніпроавіа” залишалося два літаки Embraer. Згідно з реєстром повітряних суден на 15 листопада біля компанії не було жодного літака, а у компанії “Роза Вітрів” – сім Embraer-145, що раніше були в експлуатації “Дніпроавіа”.

За ствердженням деяких ЗМІ, авіакомпанія “Роза Вітрів” входить у сферу впливу групи “Приват”. У той же час, офіційно така інформація не підтверджена.

 

загрузка...