Прокуратура Запорожской области: никаких обысков никто не проводит

66

Прокуратура заявляет, что ГПУ не проводила у них обыски.

Сегодня, 8 сентября, в СМИ появилась информация, что ГПУ проводит обыски в прокуратуре Запорожской области. Писали, что рабочая группа приехала проверить сотрудников прокуратуры, потому что на них поступало много жалоб от депутатов и общественников.

Позже пресс-служба прокуратуры Запорожской области сообщила, что никаких обысков в прокуратуре никто не проводит, и ведомство работает в обычном режиме.
– Генпрокуратура – вышестоящая инстанция, и чтобы получить уголовные дела, ей не надо проводить никакие обыски. Такая информация появляется в СМИ не первый раз, у нас есть целый синдикат, который работает на мафиози. На данный момент мне не известно ничего по поводу нахождения сотрудников ГПУ на территории Запорожской области и тем более в стенах прокуратуры, – сказал “Индустриалке” областной прокурор Александр Шацкий.

Прокомментировал озвученную в СМИ информацию запорожским журналистам и народный депутат Украины Игорь Артюшенко.

– Згідно моєї інформації з Генеральної прокуратури, по-перше, дійсно, вже більше тижня в Запоріжжі перебуває перевірка з Генпрокуратури, яка перевіряє діяльність обласного прокурора та прокуратури в цілому, тому що, дійсно, дуже багато скарг є і від мешканців, і від громадських діячів, і від народних депутатів. Дійсно, є за що, на мою думку. По-друге, згідно з цією ж інформацією, сьогодні розпочались власне і безпосередні обшуки в самих кабінетах в плані наявності різної документації, скритих чи закритих справ і т.д., – отметил Игорь Артюшенко в комментарии Запорожской телерадиокомпании tv5. – Те, що відбувається в нашій області з прокуратурою, чесно, вже в ніякі рамки не лізе. Знаєте, коли погано людина працює, то її мають звільнити. Якщо народ і громадськість скаржилися на генеральних прокурорів, то за ці два з половиною роки вже четвертий у нас генпрокурор, тому що ми бачимо, що попередні, мабуть, там недопрацьовували. То чомусь наш обласний прокурор, коли ми бачимо, що жодна з тих тем, які підіймалися під час Революції Гідності в Запоріжжі, не розслідувана, більше двох десятків кримінальних справ так званих анісімовських вже закриті і винних нікого нема, тобто всі ці докази невідомо де.

– Ми знаємо й про те, що після місцевих виборів були проведені незалежні аудити комунальних підприємств і про це офіційно говорила міська влада, оприлюднюючи суми коштів, а це сотні мільйонів гривень, які вкрадені у мешканців міста. Але, знову ж таки, там жодна кримінальна справа не відкрита, я вже не кажу, щоб на когось були висунуті підозри чи передані справи до суду, – подчеркнул Игорь Артюшенко. – Просто вже якось в багато кого закінчується, мабуть, терпець щодо того, що два з половиною роки людина перебуває на посаді, а криміногенна ситуація у нас тільки погіршується, всі ті заяви, які були, невиконані, корупціонери не притягуються до суду. І тоді виникає питання, а навіщо нам тоді такі обласні прокурори, якщо громада не бачить жодних інших результатів, окрім публічних заяв в ЗМІ.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...