Рашисти перепродають ліки в Бердянську по скажених цінах

0 Поділилося 23 Перегляди

Проросійські телеграмні канали звітують про наявність необхідних медикаментів в аптеках міста. Проте, продемонстрований обсяг продукції на полицях має суттєву відмінність у ціні. Помітно значна розбіжність цін із аналогічною продукцією, виставленої продаж у російської федерації. Наприклад:

  • За крем “Фені Вайт” в аптеках Бердянська треба заплатити від 800 рублів. У Росії його вартість становить до 300 рублів.
  • Безконтактний термометр “Мікролайф НС 200” коштує майже 2800 рублів в окупації, в Росії до 1800 рублів.
  • “Вольтарен пластир” дорожчий у місті приблизно на 300 рублів.
  • Навіть “Почкі берьози” коштують на 100 рублів дорожче в Бердянську, незважаючи на те, що це продукт російського виробництва.
  • Молочні суміші від “Нутрілон” для немовлят мають різницю в 1000 рублів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp