Разом із мешканцями Запоріжжя у громадському транспорті їхав окровавлений чоловік

2441

Чоловік з розбитою  та окровавленою головою зайшов до маршрутки №85 на зупинці Гагаріна. Вийшов на Космосі. Запоріжці, що поверталися додому з роботи мусили спостерігати картину протягом усієї поїздки, журналіст редакції Форпост був серед них, тож все зафіксував.

Цікавим є те, що водій спокійно пропустив до салону чоловіка, з чолови якого хлестала кров. Більше того, пасажир був добряче п’яним, а на зауваження людей, що знаходилися в салоні, водій захищав п’яного чоловіка і наказав – не чіпайте його. Люди пропонували допомогу, у тому числі хотіли викоикати швидку.

Все може б нічого, але давайте пригадаємо футбольне поле, на якому матч. Після того, як гравець зазнав травм, до нього вибігають медики у рукавичках! Не даремно вигадали контактувати з травмованим чи окровавленим треба саме в рукавичка. Звідки пасажири можуть знати про стан здоров’я п’яного травмованого чоловіка? А потім виникають питання чому в країні так багато хворих на СНІД та туберкульоз. Сьогодні водій маршруту №85 наразив пасажирів на небезпеку!На це можна закривати очі?

загрузка...