Рейс до Барселони із Запоріжжя був заповненим майже на 100%

78
фото: google.com

Сьогодні, із КП “Запорізький міжнародний аеропорт” відправився перший рейс до Барселони. Здійснив рейс літак “Боїнг” 737-400 на рейс зареєструвалося 163 пасажири і це майже повна завантаженість літака, пише сайт Запорізької міської ради.

– Поки це чартерний рейс, який буде літати в літній період щосереди. У той же час є зацікавленість у відкритті вже в цьому році регулярного рейсу. Питання планується вирішити протягом декількох тижнів. Це ще один крок розвитку запорізького аеропорту. Було виконано ремонт злітно-посадкової смуги. Будується новий пасажирський термінал. При цьому міський голова Володимир Буряк поставив завдання, що працювати над збільшенням кількості обслуговуваних пасажирів, рейсів необхідно вже зараз, – розповів Олексій Дубревський.

В цьому році в Запоріжжі також відкритий новий чартерний напрямок на Даламан (Туреччина), з другого липня почне літати регулярний рейс «Запоріжжя – Варшава».

– Вже зараз можна сказати, що завдання поставлене Володимиром Буряком виконується. Робота по збільшенню кількості обслуговуваних рейсів і пасажирів приносить результати. За п’ять місяців цього року аеропорт обслужив 152 тисячі пасажирів. Це на 85% більше показників відповідного періоду минулого року, – повідомив Олексій Дубревський.

Виліт рейсу «Запоріжжя-Барселона» відбувся о 14:32, так як авіакомпанія сьогодні трохи перенесла час відльоту. Однак вже через кілька годин пасажири будуть в Барселоні
загрузка...