У Запоріжжі назвали кращих спортсменів 2017 року

63

Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно із Запорізьким обласним відділенням НОК України підбили підсумки минулого спортивного року. За результатами виступів запорізьких атлетів на міжнародних стартах були визначені кращі спортсмени, тренери та команди в ігрових видах спорту.

Так, кращим спортсменом року став заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду, чемпіон Європи Максим Долгов. Срібна призерка чемпіонату світу та Європи з важкої атлетики серед юніорів Ганна Панова посіла почесне друге місце. А замикають трійку лідерів одразу два спортсмени – срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики Олексій Касьянов і чемпіонка світу та Європи з веслування на байдарках та каное Людмила Бабак.

Максим Долгов
Максим Долгов

Відповідний рейтинг також виведено і серед запорізького тренерського складу. Так, кращим в цій номінації стала заслужений тренер України зі стрибків у воду Ірина Журавльова. “Срібло” розділили тренери вищої категорії з важкої атлетики Олександр Слободянюк та Анатолій Орлов. Третє місце дісталося заслуженому тренеру України з греко-римської боротьби Євгену Черткову.

Гандбольный клуб "Мотор"
Гандбольний клуб “Мотор”

2017-й також видався досить успішним й для запорізьких команд в ігрових видах спорту. Беззаперечним лідером тут визначено гандбольний клуб «Мотор Січ», що став чемпіон країни та представляв Україну в матчах «Ліги Чемпіонів». Друге місце рейтингу за жіночою командою «Спартак-ШВСМ», яка завоювала медалі чемпіонату України з пляжного волейболу. Трійку кращих замкнув ще один відомий запорізький гандбольний клуб «ЗТР», гравці в минулому році взяли “срібло” чемпіонату країни.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...