Ремонтні роботи в аварійному запорізькому будинку виконуватимуть підприємства своїм коштом

194
Фото з Фейсбук Катерини Маркової

Мешканці будинку, який розташований на пр. Соборному, 234, кожного дня ризикують власним життям залишаючись там жити. Вчора навіть відбулося позачергове засідання, де міський голова Володимир Буряк обговорював з підприємствами подальші кроки ліквідування аварії. Проте сьогодні, 27 липня, він на мітинг жильців не прийшов.

Під час обстеження інженерних мереж було виявлено затоплений колодязь та витік на мережах «Водоканалу». Імовірно це призвело до змокання ґрунту та деформації будинку. Після цього, історична будывля по пр. Соборному, 234, у буквальному сенсі почала розходитися по швах. В одній з квартир через тріщини навіть видно вулицю.
Робітники продовжуватимуть встановлювати підпірка для того, щоб не допустити руйнування кількох квартир, сходів та сходових клітин у 3 під’їзді. Також перевіряють стан ліпнини, плиток на фасаді й т.і. Начебто, в інших під’їздах загрозу руйнування немає, повідомляється на сайті міськради.

Володимир Буряк зазначив, що ремонтні роботи мають виконуватися коштом підприємств «Запоріжремсервіс», «Місто для людей», «Водоканал». Це стосується і всіх пошкоджених квартир.

Фото з Фейсбук Катерини Маркової

Зазначимо, сьогодні біля аварійного будинку місцеві мешканці влаштували мітинг. До слова, на заході не були помічені високопосадовці на чолі з міським головою.

Нагадаємо, 24 липня в соціальних мережах з’явилися фото велетенських тріщин в істориному будинку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...